از رنجی که میبریم

هرازگاهی که با خودم تنها میشم فکر میکنم به اینکه تو زندگیم به کی بد کردم؟ دل کی رو شکستم؟ خوب چون قراره اینجا با خودم صادق باشم چندتایی هم یادم میاد اما یادم نمیاد زندگی کسی رو خواسته باشم نابود کنم. بدخواه کسی هم نبودم. تعارف که نداریم به هر حال ما انسانیم و خطا جزوی از صفتهامونه اما میشه ذات رو هم شناخت. میشه اجازه نداد ذاتی بد باشه. میشه کنار همه بدیها به انصاف هم فکر کرد. حالا چرا اینا رو میگم؟ چون هنوز یه نقطه حل نشده تو ذهنم مونده. تاریک و سیاه. سعی کردم به هیچ کدوم از دوستام بدبین نشم اما یکی از همین دوستان بد زخمی به دلم زده که تا مدتها اثرش میمونه. خیانت اسم کاریه که در حقم شده. سر فرصت و به تفصیل راجع بهش میگم تا شاید با مرور دوبارش خیلی چیزها روشن بشه.

دیشب از شرکت با امیر رفتیم و میز خریدیم برای آشپزخونه و جا ادویه و قالب و ... در راستای همون خریدهای اساسی مهرماه هر سال و اضافه کردن چیزی به زندگی دو نفره مون. خیلی دوستشون دارم.

بعدش هم خیلی سرخوشانه زنگ زدیم به خواهرجان و محمد و چهارتایی رفتیم بام. شام خوردیم و تا دو شب اونجا از هوای خنک رو به سرد و پاک لذت بردیم و خوشان خوشان برگشتیم خونه و امروز اما شادابم. انگار نه انگار دیشب چهار ساعت خوابیدم.

مراقب خودتون و دلای پاکتون باشین

/ 15 نظر / 25 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مریم

آخه کی دلش میاد تو رو برنجونه؟ اونم تویی که همیشه مهربونی و این از چشمات معلومه! همیشه وقتی چهرتو توی ذهنم مجسم میکنم یه جور حس آرامش سرازیر میشه تو قلبم دختر خوب! انشالله که همیشه همینطور خوب باقی بمونی و خدا روز به روز و لحظه به لحظه به زندگیت سبزی و آرامش بیشتری بده

رضوان

سلام خوشحالم که دوباره مینویسین. تا من باهانون دوست شدم یه هو وبلاگتونو بستین. امیدوارم همیشه شاد باشین و سرحال

اچی

چرا رفتی

اچی

چرا من بیقرارم

اچی

کجا رفتی

یکی از اهالی

خوشحالم که برگشتی مرمری. امیدوارم اینجا پر از خاطرات خوب و خوش باشه براتون

خانوم گولو

خوشحالم برای خوب بودنت عزیزم.[بغل] انقد مهربونی هات بهم ثابت شدس که اصلا نمیتونم درک کنم یعنی میشه کسی دلش بیاد همچی آدمی رو برنجونه؟! نمیدونم چی شده و کی انقد ناراحتت کرده مرمری مهربون. اما از ته دلم برات آرامش و شادی و آسایش از خدا میخوام. همیشه شاد باشی

نیکی

مرمری جون رمز خانومی رو برات گذاشتم اومد؟

آرسی

نمیدونم چی بگم! واقعاً سخته :( مخصوصا که برات مجهول باشه!! ولی فکر نکن بهش :) مهم نیست :)