معجزه طبیعت

هوای تازه و اکسیژن برای ماها که ازش محرومیم مثل کیمیاست واقعاً. جمعه تولد دوستمون بود و با یه گله رفتیم امامه. اطراف فشم یه جای عالی و دبش ویلای یکی از دوستامون بود و واقعا تیکه ای از بهشت. برای رسیدن به ویلا مجبور بودیم ماشین تو روستا پارک کنیم و پیاده کوچه باغها رو بریم که واقعا عشق بود کلی روحمون تازه شد وقتی رسیدیم باورم نمیشد همچین جای دورافتاده ای ویلایی یه این امکانات بسازند. اکثر ویلاها خیلی عالی ساخته شده بودند و باغهای پر میوه داشتند. بند و بساط برداشتیم و رفتیم تو باغ زیر درختهای سیب و گلابی جوجه و قارچ کباب کردیم و بعد هم میوه ها رو چیدیم و کمی حرکات موزون به بهانه تولد مبارکی و کمی هم شنا تو آب تگری استخر که تمام سلولهات رو جوون میکنه.

شب که برمیگشتیم برای فرار از ترافیک همش از راههای فرعی برگشتیم که کلی راه رو دور میکرد اما عالی بود و بکر. وقتی رسیدیم خونه به معنای واقعی کلمه تازه شده بودیم.

برنامه خارج از شهرهای ما همیشه برقرار بوده حتی اگه کسی هم نبوده ما دوتایی رفتیم اما این بار و طبیعت بکرش با همیشه فرق داشت.

سالگرد ازدواج سارا شد. باورم نمیشه به این سرعت یک سال گذشت. با هدیه و کیک رفتیم و جمع خوبی بود و خوش گذشت.

شرکت و کار هم همچنان با همون فشار ادامه داره و تنها حسنش اینه که حداقل رضایت دارم از کاری که انجام میدم و این مهمترین وجه ماجرا برام هست.

بالاخره رفتیم خونه مامان امیر، خیلی خوشحال شدند و خیلی خوش گذشت. این هفته هم شاید ببریمشون محمدرسول الله.

احساس میکنم دارم به پیاده روی معتاد میشم. هر روز fitbitروشن میکنم و راه میوفتم و میرم و میرم و میرم. رکوردم فعلا از پارک وی تا آرژانتین یک ساعت و از ابتدای تخت طاووس تا ته معلم یک ساعت و ده دقیقه است.

وزن کم کردم و دارم میرسم به چیزی که میخوام کم کم البته. الان وزنم کمتر از وزن مناسب برای بدنم هست اما میخوام چندکیلو دیگه کم کنم و اون اندام چند سال قبلم رو بهش برسم.

مراقب خودتون و دلای پاکتون باشین

/ 1 نظر / 343 بازدید
آموزشگاه زبان پردیس

سلام دوست عزیز یه سایت آموزشگاه زبان بهتون معرفی میکنم که مطالب جالبی در مورد زبان انگلیسی قرار میده و میتونید از اون برای تقویت زبان انگلیسی خود استفاده کنید... منتظر نظرات شما هستیم... www.plsn.ir www.plsnasiri.ir

Whoops, looks like something went wrong.