فصل تازه

هوا عالیه یعنی من عاشق این هوا هستم که نه انقدر سرده و نه گرم میتونی به راحتی پیاده روی کنی و مخصوصاً اگه قبلش بارونی هم زده باشه هوای تمیز رو هورت بکشی تو ریه هات.

این پنجشنبه جمعه برای من و امیر به چشم به هم زدنی گذشت. از چهارشنبه بگم که یه تولد سورپرایزی برای سارا داشتیم و امسال اولین سال تولدش تو زندگی مشترک بود. با یه سری از دوستان و مامان و خواهرجان رفتیم سورپرایزش کردیم. پدر مادرشم از شمال اومده بودن و حسابی سورپرایز شد. چهارشنبه بعد از خونه سارا با خواهرجان و امیر هوس دور دور به سرمون زد و خلاصه ساعت 3 بود رسیدیم خونه و خوابیدیم. پنجشنبه هم شب به یه تولد دیگه دعوت بودیم و بسیار خوش گذشت و جمعه هم ناهار به صرف آبگوشت منزل یکی از دوستان و بعدش هم خونه ما جمع شدیم با بقیه دوستان.

از دیشب دوباره بعد مدتها با امیر شروع کردیم به دیدن سریال. یه مدت بود فرصت نمیشد و خلاصه به این نتیجه رسیدیم فرصت را فراهم کنیم. Game of thrones با خشونت اجتماعی و خشونت جنسی زیادی که داره اما بی نظیره. و البته خبر از شروع فصل جدید از سریالهای آمریکایی رو میده. سرزمینهایی با تابستانها و زمستانهای طولانی که با مسائلی نظیر وفاداری و خیانت و مذهب و جنگ و طبقات اجتماعی داستانهایی میسازند... خلاصه اگه اهل دیدن سریال آمریکایی هستید دیدنش رو بهتون توصیه میکنم البته یادتون نره که خشونت زیادی داره.

آخ که چقدر دلم آش رشته میخواد با کشک فراوون. مدتیه ناهار میبرم شرکت و غذا خوردنم رو نظم بخشیدم. از معده درد فعلاً راحتم البته.

دارم تمرین میکنم کمتر برنجم. دیرتر عصابی بشم. توقعی از کسی نداشته باشم و خوب زندگی کنم. سالم فکر کنم. خیلی سخته. خیلی خیلی سخته.

مراقب خودتون و دلای پاکتون باشین.

/ 8 نظر / 29 بازدید
اچی

سریال خوبیه ولی من خوشم نیومد ازش البته من معمولا سریالایی که تموم نشدن رو شروع نمیکنم چون سخته هی منتظر سیزن جدید بمونم مگه اینکه سریال عالی باشه و منو خیلی جذب کنه که ارزش منتظرموندن داشته باشه راستی یه روز باید بیام و فرندز رو بهت بدم بالاخره هارد دار شدم دیگه ?? کلی سریال دیگه هم دارم من جمعه رو افتضاح گذروندم برعکس تو با استرس شدید بیحوصلگی و خستگی فراوان در حدی که الان دیدم چشم راستم یه کوچولو کچل شده و بی اینکه بفهمم هی مژه یه قسمتش رو کندم ???? اما امروز خوبم امیدوارم هفته تا اخرش برام خوب باشه باخبرای خوب و شاد کننده

آرسی

مرمری؟ سخت نیستا.من شخصیت تو رو عین همین سطر اخری که نوشتی میشناسم و مطمئنم همینطوری هستی :* اا؟ من و همسری هم داریم سریال the strain رو میبینیم و البته هنوز سریالهای walking dead و (اسمش یادم نیست) رو که تازه سیزنهای جدیدش اومده رو دانلود نکردیم :) اینم به همسری میگم دانلود کنه :)

نخودچی

هوا بی نظیره.منکه عاشقشممممم:-) تصمیمات خیلی خوبیه سخته ولی اگه بتونیم اینجوری باشیم آرامشمون خیلی بیشتره

مامان تربچه

توام بالاخره گرفتار شدی از فصل دو به بعدش عالی می شه و فصل چهارم معرکه است با خشونت بی حد و مرز ش به اعتقاد منتقدها می گن تو این سریال هر کس به تقاص کارش می رسه :) چه تصمیمات خوب و قشنگی گرفتی هر چند که می دونم خیلی از تصمیماتی که گرفتی دور نیستی .:-* راستی اش رشته خوردی جای منم بخور

مامان تربچه

توام بالاخره گرفتار شدی از فصل دو به بعدش عالی می شه و فصل چهارم معرکه است با خشونت بی حد و مرز ش به اعتقاد منتقدها می گن تو این سریال هر کس به تقاص کارش می رسه :) چه تصمیمات خوب و قشنگی گرفتی هر چند که می دونم خیلی از تصمیماتی که گرفتی دور نیستی .:-* راستی اش رشته خوردی جای منم بخور

سمیرا

aسلام شما از پارمین خبری دارید؟

اچی

Breaking bad عالیه حتما بگیر ببین من ندارم متاسفانه یعنی ناقص یه مقداریش رو روی دی وی دی دارم که اونم شیراز هست ولی حتما حتما ببین

طنین

عزیزم ممنون یادم بودی. بهترم شکر خدا انشالله شاد باشی همیشه، اون شماره که ازم داری مال واتس آپمه اگه دوست داری اددم کن