ای زندگی سلام

آخ که چه تعطیلی خوبی بود. چهارشنبه ساعت دو تعطیل کردم و پنجشنبه هم. چهارشنبه یه نمه برفی میزد که از دفتر اومدم بیرون و سلانه سلانه پیاده رفتم تا ونک و هوای سرد و دادم تو ریه هام. حیف که کثیف بود ولی کلی چسبید سرما و بدن درد بعدش.

رسیدم خونه و لوبیا بار گذاشتم و یکم خونه رو مرتب کردم و زیر بخاری لم دادم و به بازی و سریال دیدن گذروندم تا امیر با نون بربری برسه.

پنجشنبه هم تا 10 زیر پتو گرم و نرم سپری شد و داشتم لذت میبردم از تعطیلی یک روز کاری که یادم اومد کابینتهای بیچاره مدتهاست حال و احوالشون آشفته است و آشپزخونه نیاز به یه کن فیکون اساسی داره. پاشدم و حتی صبحونه هم نخوردم و افتادم به جون کابینتها و تا ساعت 2 که امیر بیاد مشغول بودم همچنان و امیر هم وایستاد با من به تمیز کاری و خلاصه موفق شدیم ساعت 3.5 راحت و آسوده با آشپزخونه تمیز و خیال راحت نهار میل کنیم.

بعدش هم یه قیلوله اساسی زیر بخاری و ساعت 6.5 بود تقریباً که بیدار شدیم و آماده شدیم بریم دوری بزنیم بیرون که با پیشنهاد کافه فانوس مواجه شدیم و تا 12 شب کنج گرم کافه میزبان ما بود.

جمعه هم با هوای سرد و آفتابی خوبش بعد صبحونه جمع و جور کردیم و با خواهرجان و محمد رفتیم فشم و نهار زدیم و غروب روی تپه مشرف به لواسون لرزیدیم و کاپوچینو خوردیم و بعد هم تا تهران به دیونه بازی و شعر خوندن گذشت.

شب هم سری به مامان ها زدیم و دلشون رو با دیدن روی ماهمون شاد کردیم نیشخند

و اما امروز، عاشق آفتاب تو هوای سردم. از بچگی عادت داشتم برم تو ایون و آفتاب رو پیدا کنم و برم بمونم زیرش و گرم شم. کلاً یه آرامش و حال خوبی بهم میده. امروز که از خونه زدم بیرون عاشق زندگی شدم. مدتها بود اینهمه پر از زندگی نبودم. خداروشکر. سلام زندگینیشخند

ویس کجایی؟ کاش بیای و دوباره بنویسی دلم برای نوشته هات تنگ شده

/ 6 نظر / 28 بازدید
میلاد

با سلام خدمت شما وبلاگ نویس محترم انصافا وبلاگ زیبایی دارین. امیدوارم موفق باشین. به وب منم تشریف بیارین.

تبادل لينک

افزايش فوق العاده و در عين حال رايگان بازديد با سيستم تبادل لينک.امتحانش کن...

هیلا

سلام زندگی سلام مرمری مهربوننننن سلام اول هفته هه هه شبیه مجری های رادیو دارم حرف میزنم [نیشخند] انصافا تعطیلات خیلی خوبه ادم وقتی شاغله قدرش رو میدونه

خانم سیب

بههههههههههه سلام زندگییییییییییییییییییی وایی نگووووووو خونه ما که حیاط داره..افتاب پهن میشه کف حیاططططططططط زمستونا که سرده میرم زیر افتاب وسط حیاط میخابم..تازه انقدر باد سرد میاد پتو هم میندازم رو خودم تا این حد له له له[مغرور]

اچی

[نیشخند] هیچی همین جوری دلم خواس نیشم باز باشه

nobar

ای گفتی گرمای افتاب توی هوای سرد منم عاشقشم . خیلی حس خوبیه !همیشه پر از حس های خوب باشی خانوم [ماچ]