روزانه های یک ذهن شاد

هوا عالیه یعنی من عاشق این هوا هستم که نه انقدر سرده و نه گرم میتونی به راحتی پیاده روی کنی و مخصوصاً اگه قبلش بارونی هم زده باشه هوای تمیز رو هورت بکشی تو ریه هات.

این پنجشنبه جمعه برای من و امیر به چشم به هم زدنی گذشت. از چهارشنبه بگم که یه تولد سورپرایزی برای سارا داشتیم و امسال اولین سال تولدش تو زندگی مشترک بود. با یه سری از دوستان و مامان و خواهرجان رفتیم سورپرایزش کردیم. پدر مادرشم از شمال اومده بودن و حسابی سورپرایز شد. چهارشنبه بعد از خونه سارا با خواهرجان و امیر هوس دور دور به سرمون زد و خلاصه ساعت 3 بود رسیدیم خونه و خوابیدیم. پنجشنبه هم شب به یه تولد دیگه دعوت بودیم و بسیار خوش گذشت و جمعه هم ناهار به صرف آبگوشت منزل یکی از دوستان و بعدش هم خونه ما جمع شدیم با بقیه دوستان.

از دیشب دوباره بعد مدتها با امیر شروع کردیم به دیدن سریال. یه مدت بود فرصت نمیشد و خلاصه به این نتیجه رسیدیم فرصت را فراهم کنیم. Game of thrones با خشونت اجتماعی و خشونت جنسی زیادی که داره اما بی نظیره. و البته خبر از شروع فصل جدید از سریالهای آمریکایی رو میده. سرزمینهایی با تابستانها و زمستانهای طولانی که با مسائلی نظیر وفاداری و خیانت و مذهب و جنگ و طبقات اجتماعی داستانهایی میسازند... خلاصه اگه اهل دیدن سریال آمریکایی هستید دیدنش رو بهتون توصیه میکنم البته یادتون نره که خشونت زیادی داره.

آخ که چقدر دلم آش رشته میخواد با کشک فراوون. مدتیه ناهار میبرم شرکت و غذا خوردنم رو نظم بخشیدم. از معده درد فعلاً راحتم البته.

دارم تمرین میکنم کمتر برنجم. دیرتر عصابی بشم. توقعی از کسی نداشته باشم و خوب زندگی کنم. سالم فکر کنم. خیلی سخته. خیلی خیلی سخته.

مراقب خودتون و دلای پاکتون باشین.


برچسب‌ها:
روزانه هام, دوتایی ها, آخر هفته, سریال بینی
+ تــاریـخ ۱۳٩۳/۸/۳ ساعـت ۱٠:٤۸ ‎ق.ظ به قـلـم مرمری نظرات ()